Дата: 15.12.2021

Лазня – місце очищення та відпочинку, спокою та релаксу. При намірі відвідати парну, перебуваючи в чужій країні, потрібно обов’язково дотримуватись традицій цієї країни.

Все для будь-якої лазні та сауни можна купити на сайті saunashop.com.ua

Традиції Фінляндії

Істинні фіни – великі шанувальники казок та народних легенд. Відвідування лазні у них відбувається у спокійній та умиротвореній обстановці. У фінських парних не дозволяються гучні розмови, лайка, спів та гучний сміх. Це робиться, щоб не роздратувати господаря лазні – ельфа.

Банні тратиції різних народів

Японська лазня

Японці дотримуються суворої дисципліни, дуже шанують свої звичаї, правила та заборони. У цій країні заборонено татуювання. Тому людям, які мають тату на тілі, не дозволяється відвідувати японську лазню. Оскільки купальні костюми тут також під забороною, відвідувачам не вдасться приховати навіть невеликий малюнок на тілі. Жінкам дозволяється використовувати тільки шапочки для довгого волосся, що прикривають тіло.

Ще однією особливістю відвідування японської парної є традиція повністю вимитися у положенні сидячи, поливаючись водою з ковша, що у відрі.

Німецькі традиції

Відвідування лазні у Німеччині вимагає виконання кількох обов’язкових умов. Німецька лазня вважається місцем повного розслаблення та розкриття, для цього необхідне повне занурення у процес. Усі присутні, чоловіки та жінки, повинні перебувати у приміщенні без купальних костюмів. Не допускається ведення розмов та розмов. Подачу пари та контроль температурного режиму здійснюють спеціально навчені люди. Відвідувачам не дозволяється в цей час заходити та залишати банне приміщення.

Французька лазнева особливість

Вирішивши відвідати лазню у Франції, чоловікам обов’язково потрібно перебувати в приміщенні в обтягуючих плавках. Ця традиція здається не дуже практичною і у більшості людей похилого віку викликає сором і подив.

Традиції Угорщини

У угорській лазні замість рушників відвідувачам пропонують спеціальні фартухи. А правила поведінки не дозволяють бризкатися водою, голосно розмовляють або стрибати в басейн із розбігу. Тут вимагають дотримання сухого закону та підтримання спокою.

Турецькі традиції

Парна у Туреччині суттєво відрізняється від європейських країн. Не можна перебувати у лазні без одягу, щоб не давати приводів для спокуси. Це правило застосовується до жінок, і до чоловіків. На тілі має бути простирадло або рушник.

Кожна держава має свої традиції та історію. І будь-який приїжджий зобов’язаний слідувати їм, щоб висловити свою повагу до місцевих жителів.