Дата: 16.11.2021

Кольори, безперечно, відіграють важливу роль в інтер’єрі кімнати і можуть вплинути на настрій людини/людей, що в ній знаходяться. Загалом, більш холодні та світлі кольори (білий, кремовий, м’ятно-зелений, ніжно-блакитний) візуально розширюють кімнату, тоді як яскравіші та тепліші відтінки (помаранчевий, яблучно-червоний, пурпуровий) “зтягують” увагу і можуть візуально зменшувати простір.

У який колір фарбувати стіни?

Нейтральний і бежевий

Якщо ви проводите багато часу у вітальні, нейтральні відтінки – безпрограшний варіант для стін та меблів. Вони не будуть перевантажувати або контролювати простір і можуть поєднуватися з безліччю різних яскравих кольорів. До того ж вони завжди будуть у моді.

Бежевий колір також є відмінним варіантом фарбування. Ним можна оформити стіні і карниз на стелю. Якщо у вас у вітальні нейтральні меблі або присутні декілька кольорів – він підійде у якості основи, яка об’єднує. Це також гарний вибір для оформлення стін, якщо ви хочете повісити витвори мистецтва, наприклад, картини або фрески. Бежевий колір дозволить малюнку виділитися, при цьому гармонійно поєднуватись з інтерьером.

Ще один бонус? Бежевий колір приголомшливо виглядатиме при різному освітленні – оскільки він не занадто темний, він як і раніше прикрасить кімнату, як білий, але збереже глибину і додасть характеру.

Шартрез зелений

Дивно, як колір може оживати у поєднанні з певними матеріалами, а шартрез у поєднанні з дерев’яними меблями стає просто ігристим. Багатьом подобається цей відтінок, який є ідеальним варіантом для декоративної стіни, оскільки він додає незабутній та енергійний вигляд. Зверніть увагу, у вітальні/кухні з відкритим плануванням можна використати декоративну плитку з апельсиновим та червоним відтінками, щоб зменшити інтенсивність зеленого.

Білий

Правило номер один для візуального збільшення маленької кімнати – використовувати білі або світлі тони.

Легко зрозуміти, чому білий колір і різні кремові відтінки є такими популярними: біла вітальня вражає нас. Колір безтурботний, вишуканий та такий стильний. Фриз для стелі білого кольору також виглядає приголомшливо.

Червоне вино

Бургундія, червоне вино, мерло… хоч би якій назві ви віддали перевагу, цей конкретний набір відтінків завжди виглядає вишукано. Найкраще залишити тільки одну стіну, це інтенсивний відтінок, який зробить вашу маленьку вітальню розкішною. Ми рекомендуємо світлі меблі, щоб збалансувати глибину відтінку.